Naše akcie

Loďou v ústrety budúcej kariére

Akcia "Loďou v ústrety budúcej kariére" je zameraná na propagáciu Katedry vodnej dopravy, určená najmä pre stredoškolákov a záujemcov o štúdiu vodnej dopravy na Žilinskej univerzity v Žiline. Je určená na zvyšovanie povedomia o vodnej doprave na Slovensku. Vodná doprava je jeden z najviac ekologických dopravných odborov. Preprava nákladu vnútrozemskými plavidlami prekračuje niekoľkonásobne kapacitu cestných súprav či vlakových vozňov. Tento jedinečný dopravný odbor zaujme nejedného nadšenca pre nekonvenčné druhy dopráv.

Plavba sa koná každoročne v októbri. Záujemci o štúdium majú každoročne možnosť porozprávať sa s pedagógmi s katedry, súčasnými študentmi i úspešnými absolventmi štúdia. Taktiež dostanú informácie o možnosti uplatnenia sa po štúdiu, ktoré prebieha v troch leveloch: bakalársky, inžiniersky a doktorandský stupeň štúdia. 

plavba účastníci


5

 

56

 

43419311 1939635719437451 7810369603682435072 n

 

andrej študenti1

 

plavba andrej

 

redbull 2

 

 

Kurzy vodcu malého plavidla

Naša katedra má možnosť sprostredkovať pre študentov odboru vodná doprava teoretický a praktický výcvik riadenia malého plavidla alebo námorného rekreačného plavidla.ht jachting

 

3

 

2

 

1

 

vycvik resiz

Zatvoriť