Siedma sezóna univerzitnej ligy UniCup

Siedma sezóna univerzitnej ligy UniCup v novom formáte. Šancu o 2.000 € a univerzitný trón budem mať každý

Tradícia domácej univerzitnej súťaže UniCup pokračuje opäť aj v zimnom semestri nového akademického roka 2022/2023. Nový formát otvorených kvalifikácií poskytne šancu zapojiť sa každému tímu aj v priebehu semestra. V siedmej sezóne UniCupu sa aj napriek novému formátu bude opäť súťažiť v hlavných ligových hrách League of Legends a CS:GO. Nový formát bude založení na systéme otvorených kvalifikácií počas mesiacov október a november, vrátane mesačného finále pre každú hru. Najlepšie celky sa následne stretnú v decembrovom UniCup finále, ktoré rozhodne o víťazoch siedmej sezóny. Naprieč sezónou sú pre študentov taktiež prichystané sprievodné turnaje v mimoligových hrách. Celkovo sa tak v tejto sezóne rozdá 2.000 € vo finančných a viac ako 3.800 € vo vecných cenách. Ak náhodou nemáte tím, nemusíte sa obávať. Registrovať sa môžete aj ako jednotlivci.

Bližšie informácie o priebehu, cenách a registráciách nájdete priamo na webe UniCup.

S7poster

Uložiť
Prijať všetky
Odmietnuť všetky
Essential
Core
Analytics
Odmietnuť
Súbor techník, ktorých cieľom je obchodná stratégia a najmä štúdium trhu.
Odmietnuť